Otváracie hodiny dielní sú podľa dohody

Dielne robíme na objednávku pre min.počet 5 detí

Tvorivé dielne organizujeme pre Mš a Zš aj so sprievodným programom v lese.

Všetko o tvorivých dielňach

Tvorivé dielne sú určené pre deti vo veku od 2,5 rokov a viac. Väčšie deti od 4-5 rokov a viac pracujú samostatne, menšie od 2,5 roka s rodičom.Veľmi častými návštevníkmi sú  žiaci Mš a ZŠ, školy v prírode atd. Pre dospelých tiež organizujeme tvorivé dielne, firemné teambuildingy spojené s dielňami , workshopy,vianočné či veľkonočné kurzy tvorenia a pod.V dielňach sa venujeme rôznym tradičným aj novým technikám ,pri ktorých používame  materiály  ako papier, textil, vlna, drevo ,drôt, kameň, hlina , šúpolie..Chránime našu prírodu a preto recyklujeme a  tvoríme aj z použitých materiálov a vyrábame " reci-veci " napr. vtáčie búdky  z Tetra Pak obalov , ručný  papier zo starých novín , šijeme peňaženky či kabelky z obnosených riflí , pletieme  košíky  zo starých časopisov  a iné. Z tradičných techník je obľúbené drôtovanie a šperkárstvo, technika pieskovania ,plstenie suché, plstenie mokré  batika, maľovanie plátených tašiek ,tričiek či textilu ,výroba pečiatkovaných papierov atd´. Snažíme sa rozvíjať  fantáziu , predstavivosť,zručnosť a kreativitu detí  a zároveň dopriať  rodičom relax v príjemnom prostredí mlyna.V letnom období sa konajú dielne aj na dvore pod slnečníkmi  a v chladnejšom počasí vnútri v útulnej dielničke .

Cena za vstup do dielne na 1 hodinu pre deti je 5 € .

Maľovanie na tvár( facepaiting)

Pre deti a dospelých ponúkame maľovanie na tvár, atrakciu, ktorá spestrí každú detskú oslavu či podujatie . Deti si z katalógu môžu vybrať rôzne motívy a ako šibnutím čarovného prútika sa za pár minút zmenia na rôzne zvieratká, víly, upírov, motýľov, princezné... alebo Vám namaľujeme akýkoľvek motív podľa želania.Používame profesionálne  divadelné líčidlá, zdravotne neškodné ,vhodné aj pre alergikov ktoré sa veľmi ľahko odstránia vodou.

Cena maľovania pre deti je od 2,50 € a viac podľa náročnosti.

info na    Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.      tel: 0905 209 100