Narodeninové oslavy v prírode organizujeme celoročne pre deti od 3-15 rokov,

okrem  mesiacov júl a august.

Chcete pre svoje dieťa originálnu narodeninovú oslavu v prírode ? Ste na správnej adrese. Mlyn Klepáč je na to ako stvorený , leží na lúke v lese, preteká cez neho potok Vydrica a v okolí je 12 vojenských bunkrov . To ho robí výnimočným a krásnym, deti milujú jeho atmosféru aj adrenalínové hry v lese.Ponúkame Vám narodeninovú oslavu za každého počasia, v zime aj lete  spojenú  s aktivitami v krásnej okolitej prírode či v priestoroch mlyna alebo tvorivých dielňach, ale hlavne na čerstvom vzduchu. Môžete si vyberať z aktivít, ktoré sa dajú rôzne kombinovať pre deti od 3 do 15 rokov.  V týždni od pondelka do piatku organizujeme oslavy v čase ,aký vyhovuje Vám .Cez víkend sú denne 2 oslavy. Od 10,00 do 13,00 hod. a od 14,00 do 17,00 hod. Oslava trvá 3 hodiny a prvú outdoorovú  časť venujeme dobrodružným hrám v lese , aby si deti užili pohyb a čerstvý vzduch. Môžete si vyberať z hier ako je  : "Pokladovka" , Výprava na Dračie skaly, Špióni a Pátrači, Cesta okolo sveta, Vyslobodenie vodníka Klepáča , Ryžovanie zlata ,Princezné z mlyna , Piráti na Železnej, Po stopách Dinosaurov a  iné...Počas celej oslavy  sa deťom venujú skúsení lektori. Veľmi obľúbená  je  "Pokladovka"  s originálnou, ručne nakreslenou mapou mlyna a okolia. Hľadanie pokladu, indícií či plnenie úloh a skúšok odvahy je  spojené aj s návštevou tajomných vojenských bunkrov a chodieb, ktoré sme postupne na Železnej studienke objavili. Nad Klepáčom je úžasný bunker K01 , ktorý zrekonštruovalo OZ Bunkre do pôvodného stavu ,aký bol počas 1.sv. vojny.My ho využívame počas osláv na rôzne skúšky odvahy, hľadanie indícií či prehliadky.Do bunkrov vstupujeme s baterkami.Trasy a náročnosť úloh je prispôsobená veku detí. Najbližší bunker je 5 min od Klepáča  a výstup zvládnu aj predškoláci. Deti idú podľa mapy na jednotlivé stanoviská , kde hľadajú indície a plnia rôzne úlohy. Niektoré bunkre vyzerajú ako kamenné jaskyne s rebríkom cez ktoré deti môžu vyliezť, dajú sa tam sledovať visiace netopiere  či vidieť salamandry škvrnité . Po nájdení všetkých indícií a splnení úloh zložia nápovedu, ktorá ich dovedie až k vytúženému pokladu. Po návrate na mlyn nasledujú gratulácie a darčeky ,občerstvenie  a narodeninová torta v pekne vyzdobených priestoroch. Zvyšný čas môžu deti stráviť v dielňach , maľovaním na tvár , na veľkej 6 miestnej trampolíne alebo si zahrať hry na lúke pri mlyne. V zime si užijú pravú sánkovačku alebo korčuľovanie na jazere. Ak sa rozhodnete pre tvorivé dielne ,techniku zvolíme po dohode s rodičom .Veľmi obľúbená je technika drôtovanie, šperkovanie, výroba čeleniek, plstenie, výroba hračiek, pieskovanie a iné.Menšie deti alebo dievčenské skupiny obľubujú facepaiting-maľovanie na tvár . Ak máte milovníkov zvierat , spoločnosť im môže robiť psík Cato.

Cena oslavy : 40 € prenájom priestoru vrátane trampolíny + 15 € na každé zúčastnené dieťa.

Min. počet detí na organizovanie oslavy je 7 detí. (oslavu organizujeme po dohode aj pre menej detí .Min poplatok je 105€+40€ prenájom=145€ )

V prípadne 2 a viacerých oslávencov súčasne sa cena oslavy nezvyšuje.

V cene 15 € /dieťa je  zahrnuté : trojhodinový outdoor program pre deti ,6 miestna trampolína, odmeny pre  lektorov ,odmeny pre deti -poklad (sladkosti), výzdoba priestorov, zapožičanie kuchynských potrieb: taniere, poháre, misky, príbory a nože, servítky, tácky ,zapaľovač, džbány na vodu, krčahy na čaj, rýchlovarná kanvica ,termosky, mikrovlnka  . Vzhľadom k tomu ,že priestor je určený pre deti ,rezervujeme rodičom stoly v priestoroch bufetu-mlynice a za pekného počasia vonkajšie stoly v areály.

Občerstvenie, torta , pohostenie a pitie  nie je v cene .Rodičia si pohostenie vrátane nápojov môžu priniesť , prípadne využiť služby bufetu, ktorý je v areály. Bufet ponúka varené jedlo, polievky , kávu , alko a nealko nápoje, koláčiky , pagáče a iné.

Parkovanie: Vjazd automobilom na Železnú studienku od parkoviska pod Červeným mostom je zakázaný. Oslávencovi zapožičiame na celú dobu trvania oslavy parkovaciu kartu ,ktorá Vám zabezpečí vjazd na Železnú studienku a parkovanie na parkovisku pri Mlyne. Ostatní pozvaní hostia ,prosím zaparkujte autá dole na záchytnom parkovisku pri Partizánskej lúke.Pešou chôdzou je to na Mlyn Klepáč cca 8-10 min.

Oblečenie detí: športové oblečenie, pevná nepremokavá obuv do lesa, dlhé nohavice-tepláky,tričko,šiltovka. V sezóne jar-jeseň prosím,nastriekajte deti proti kliešťom. V prípade zlého počasia nepremokavá obuv,bunda,pršiplášť.V letnom období odporúčame zabezpečiť pre každé dieťaťa ruksak a fľašu s vodou,ktorú si zoberú do lesa.

info na 0905 209 100   Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.