Mlyn Klepáč Nezaradené Detské narodeninové oslavy

Detské narodeninové oslavy

Narodeninové oslavy v prírode organizujeme celoročne pre deti od 4-12 rokov, okrem mesiacov júl a august.

Chcete pre svoje dieťa originálnu narodeninovú oslavu v prírode? Ste na správnej adrese. Mlyn Klepáč je na to ako stvorený. Leží na lúke v lese, preteká cez neho potok Vydrica a v okolí je 12 vojenských bunkrov. To ho robí výnimočným a krásnym, deti milujú jeho atmosféru aj adrenalínové hry v lese. Ponúkame Vám narodeninovú oslavu za každého počasia. V zime aj lete spojenú s aktivitami v krásnej okolitej prírode či v priestoroch mlyna alebo tvorivých dielňach, ale hlavne na čerstvom vzduchu. Môžete si vyberať z aktivít, ktoré sa dajú rôzne kombinovať pre deti od 3 do 12 rokov.

Cez víkend sú denne 2 oslavy. Od 9. do 12. hodiny a od 14. do 17. hodiny. Oslava trvá 3 hodiny a prvú outdoorovú časť venujeme dobrodružným hrám v lese, aby si deti užili pohyb a čerstvý vzduch.

Môžete si vybrať z hier ako je : „Pokladovka“ , Výprava na Dračie skaly. Počas celej oslavy sa deťom venujú skúsení lektori. Veľmi obľúbená je „Pokladovka“ s originálnou, ručne nakreslenou mapou mlyna a okolia. Hľadanie pokladu, indícií či plnenie úloh a skúšok odvahy je spojené aj s návštevou tajomných vojenských bunkrov a chodieb, ktoré sme postupne na Železnej studienke objavili.

Do bunkrov vstupujeme s baterkami. Trasy a náročnosť úloh je prispôsobená veku detí. Najbližší bunker je 5 minút od Klepáča a výstup zvládnu aj predškoláci. Deti idú podľa mapy na jednotlivé stanoviská, kde hľadajú indície a plnia rôzne úlohy. Niektoré bunkre vyzerajú ako kamenné jaskyne s rebríkom, cez ktoré deti môžu vyliezť. Dajú sa tam sledovať visiace netopiere či vidieť salamandry škvrnité. Po nájdení všetkých indícií a splnení úloh zložia indíciu, ktorá ich dovedie až k vytúženému pokladu. Po návrate na mlyn nasledujú gratulácie a darčeky, občerstvenie a narodeninová torta v pekne vyzdobených priestoroch. Zvyšný čas môžu deti stráviť v dielňach, maľovaním na tvár, na veľkej 6 miestnej trampolíne alebo si zahrať hry na lúke pri mlyne.

Cena oslavy : 40 € prenájom priestoru vrátane trampolíny + 15 € na každé zúčastnené dieťa.

Min. počet detí na organizovanie oslavy je 10 detí. Po dohode je možné zorganizovať oslavu aj pre menší počet detí, ale cena musí byť nad 10 detí. Minimálny poplatok je 150€+40 €, teda 190€.

V prípadne 2 a viacerých oslávencov súčasne sa cena oslavy nezvyšuje.

V cene 15 € za dieťa je zahrnuté : trojhodinový outdoorový program pre deti, 6-miestna trampolína, odmeny pre lektorov, odmeny pre deti – poklad (sladkosti), výzdoba priestorov, zapožičanie kuchynských potrieb: taniere, poháre, misky, príbory a nože, servítky, tácky, zapaľovač, džbány na vodu, krčahy na čaj, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka. Vzhľadom k tomu, že priestor je určený pre deti, rezervujeme rodičom stoly v priestoroch bufetu – mlynice a za pekného počasia vonkajšie stoly v areáli.

Občerstvenie, torta, pohostenie a pitie nie je v cene. Rodičia si pohostenie vrátane nápojov môžu priniesť, prípadne využiť služby bufetu, ktorý je v areáli. Bufet ponúka varené jedlo, polievky, kávu, alko a nealko nápoje, koláčiky, pagáče a iné.

Parkovanie: Vjazd automobilom na Železnú studienku od parkoviska pod Červeným mostom je zakázaný. Oslávencovi zapožičiame na celú dobu trvania oslavy parkovaciu kartu, ktorú Vám prinesieme po kontakte s animátorom ( kontakt je uvedený nižšie ). Povolenie zabezpečí vjazd na Železnú studničku a parkovanie na parkovisku pri mlyne. Ostatní pozvaní hostia, prosím zaparkujte autá na záchytnom parkovisku pri Partizánskej lúke. Pešou chôdzou je to na Mlyn Klepáč cca 8-10 minút.

Oblečenie detí: športové oblečenie, pevná nepremokavá obuv do lesa, dlhé nohavice – tepláky, tričko, šiltovka. V sezóne jar – jeseň prosím, nastriekajte deti proti kliešťom. V prípade zlého počasia nepremokavá obuv, bunda a pršiplášť. V letnom období odporúčame zabezpečiť pre každé dieťaťa ruksak a fľašu s vodou, ktorú si zoberú do lesa.